• U Kolory 302, 463 12 Liberec XXV-Vesec
  • Pondělí-Pátek
    8:00 - 17:00
Zavolejte nám +420 776 848 884
Tepelná čerpadla Gree vzduch-voda <br />
<b>Warning</b>:  Undefined variable $mesto1 in <b>/www/doc/www.tepelne-cerpadlo-gree.cz/www/MobilniMenu.php</b> on line <b>2</b><br />

Technická specifikace

Tepelná čerpadla Gree

  • Tepelná čerpadla
  • Klimatizace

Hledáte vysoce spolehlivé a cenově dostupné tepelné čerpadlo?

Pak vás rozhodně zaujme tepelné čerpadlo vzduch-voda GREEVERSATI III v provedení monoblok a výkonem 6kW. Je ideální především pro byty, menší domy nebo energeticky nenáročné novostavby.

Monoblok

MonoblokSplit

SplitAll-in-One

All-in-OneOhřívače TUV

Ohřívače TUV

Multisplitové klimatizace FREE-MATCH

Průmyslové klimatizace GREE série FREE-MATCH jsou charakteristické jednou výkonnou venkovní jednotkou a až 5 vnitřními jednotkami. Klimatizace a klimatizační technika této série je vhodná do větších domů, kanceláří, ale i bytů od velikostí 1+1 a větších. Z jednotlivých kategorií jako jsou konzolové jednotky, kazetové, podstropní a vnější jednotky lze sestavy řešení přesně dle projektu nebo dle individuálních požadavků klienta. Průmyslové klimatizace GREE série FREE-MATCH jsou synonymem spolehlivosti.

Nástěnné klimatizace

U-CROWN

Nástěnná klimatizace U-CROWN ze série FREE-MATCH splní všechna očekávání těch nejnáročnějších zákazníků. Díky svému elegantnímu designu se navíc stane stylovým interiérovým doplňkem.


G-TECH

Ovládání vaší domácí klimatizace nikdy nebylo snadnější – nástěnná klimatizace G-TECH ze série FREE-MATCH umožňuje elektronické nastavení lamel v horizontálním i vertikálním směru i ovládání přes WiFi. Překvapí také svým designem, který představuje perfektní propojení funkčnosti a elegantního vzhledu.


AMBER

Nástěnná klimatizace AMBER ze série FREE-MATCH díky svému minimalistickému designu snadno zapadne do jakéhokoli interiéru. Navzdory svému nenápadnému vzhledu však překvapí snadným ovládáním, prostorovým 3D výstupem vzduchu i 7 rychlostmi ventilátoru.


FAIRY

Jemný, přesto velmi efektní design – to je nástěnná klimatizace FAIRY ze série FREE-MATCH. Díky 7 rychlostem ventilátoru si snadno zvolíte požadovanou intenzitu chlazení a zabudovaný WiFi modul zajistí snadné ovládání jednotky. O zdravý vzduch v místnosti se postará generátor záporných iontů.


PULAR

LOMO

Nástěnná klimatizace LOMO ze série FREE-MATCH umožňuje komfortní ovládání na dálku pomocí zabudovaného WiFi modulu. O zdravější vzduch ve vašem domově se navíc postará Cold Plasma Generátor díky záporně nabitým iontům kyslíku.


BORA

Nástěnná klimatizace BORA ze série FREE-MATCH představuje cenově dostupné řešení pro všechny zákazníky, kteří nechtějí do domácí klimatizace příliš investovat. Ve vašem domově však vždy zajistí tu správnou teplotu díky funkci I FEEL.
Kazetové jednotky

Kazetové jednotky

Kazetová klimatizace FREE-MATCH vhodná k instalaci do podhledů nenarušuje celkový vzhled místnosti, překvapí však dokonalým rozptylem vychlazeného vzduchu do prostoru i velmi snadnou údržbou.
Podstropně-parapetní jednotky

Podstropně-parapetní jednotky

Podstropní a parapetní klimatizace FREE-MATCH představují velkou výhodu ve variabilitě instalace. Mohou být instalovány na strop, do pozice radiátorů, ale také na stěnu stejně jako klasické nástěnné klimatizace.
Kanálové jednotky

Kanálové jednotky

Klimatizace, která není vidět? Tento požadavek beze zbytku splňuje mezistropní neboli kanálová klimatizace FREE-MATCH, která díky instalaci do podhledů nenarušuje vzhled prostoru. K dispozici v širokém rozsahu výkonů.
Konzolové jednotky

Konzolové jednotky

Konzolová klimatizace FREE-MATCH může být instalována na zeď podobně jako klimatizace nástěnná nebo na podlahu do pozice radiátoru. Díky svému provedení však šetří místo a uplatní se i v úzkých prostorách.


Teplo a teplá užitková voda
jsou vždy k dispozici

úspora energie a ohleduplnost k životnímu prostředí

Kontaktujte nás